Rgs 17, 2016 Autorius: 4 URBAN SOUL
3 patarimai, kaip išsirinkti kilimą

Kartais didelių dizaino detalių savo namams paieškose užtrunkame daug laiko. Raštuoti, pūkuoti, kilpiniai, austi rankomis, staklėmis, velti… – kilimų pasirinkimas be galo didelis, todėl šiandien dalinamės trimis patarimais, kaip išsirinkti kilimą.

 

Tekstūra. Renkantis kilimą, reikėtų atsižvelgti į jo tekstūrą. Skirtingos tekstūros ir raštai erdvėje gali sukurti gražų sluoksnių žaismą. Reikia nepamiršti, jog dažnai lankomose erdvėse pasirinkus pūkuotą kilimą reikės ir dažniau rūpintis jo švara. Kilimas miegamajame – tai vienas iš pirmųjų dalykų, kurį pajusite tik nubudęs, žengdamas iš lovos – tuomet norisi, kad pirmieji žingsniai basomis kojomis būtų ant kažko švelnaus ir jaukaus. Ypatingai tamsiuoju metų metu, kai tai dažnai darome tamsoje.

 

592814_a

Combination, gamint. Linie Design

 

combination_dk-blue_1

Combination, gamint. Linie Design

 

24766502-origpic-381622

Elliot, gamint. Linie Design

 

luzern-slate-linie-essentials-luzern-slate-b49

Luzern, gamint. Linie Design

 

Spalva. Pagalvokite, kokia spalvų paletė vyrauja visose erdvėje. Galima sukurti moodboard sieną ir prie jos derinti skirtingus kilimus. Rinkitės spalvas, kurias iš tiesų mėgstate, nebijokite drąsių sprendimų, tik nepamirškite ir kitų kintančių interjero detalių – pagalvėlių, pledų, jei miegamajame – patalynės. Jas keisti lengviau nei pakeisti kilimą.

 

atd_location16-14_inbetween_table_chair_formakarmi_the_moor_rug

The Moor AP, gamint. &tradition

 

andtradition-the-moor-rug-ap6-red-heather

The Moor AP6, gamint. &tradition

 

Lucens_midnight

Lucens, gamint. Linie Design

p1830-1

Metallum, gamint. Linie Design

 

473016_a

Metallum, gamint. Linie Design

 

Dydis. Renkantis kilimą, svarbu atsižvelgti į erdvės dydį – kad kilimas nebūtų jai per mažas ar per didelis. Pavyzdžiui, renkantis miegamojo kilimą, išmatuokite savo lovos dydį ir iš abiejų pusių pridėkite po 60 cm – patariama rinktis tokio pločio kilimą. Renkantis svetainės kilimą, atkreipkite dėmesį į tai, jog jis taps pagrindiniu akcentu svetainės erdvei kurti – aplink jį rikiuosis baldai, interjero detalės ir einamosios zonos, todėl svarbu išlaikyti erdvės proporcijas.

 

andtradition_2016_21

The Moor AP6, gamint. &tradition

 

the-moor-rug-ap5

Gamint. &tradition kilimai

 

161603_a

Unit, gamint. Linie Design

Parengta pagal brepurposed.

Komentarai (0)