Sau 13, 2016 Autorius: 4 URBAN SOUL
FREIFRAU – svajonių kėdės garantija

4 URBAN SOUL gamintojų gretas papildė sėdimųjų baldų gamintojas FREIFRAU (Vokietija).

 

Aukštus estetikos ir kokybės standartus FREIFRAU kuria sujungdami žinomų ir pradedančiųjų dizainerių jėgas. Visose kolekcijose nepriekaištingai pagaminti sėdimieji baldai siūlo pirmos klasės komfortą, platų funkcionalių savybių spektrą bei moteriško žavesio ir mados įkvėptas detales.

 

 

Kiekviena nauja FREIFRAU kėdė prasideda nuo būsimo dizaino idėjos ir kruopštaus dėmesio projektuojant kiekvieną detalę. Pirmieji eskizai apibrėžia pagrindinius naujos kėdės bruožus, o atradus tinkamas proporcijas, pradedama rūpintis rėminėmis konstrukcijomis. Po suprojektavimo, pagaminamas pilno dydžio (1:1) prototipas, kurį panaudojant tobulinamas kėdės dizainas. Projektavimas ir gamyba glaudžiai bendradarbiauja, siekiant paversti šį prototipą į naują, lygių neturintį FREIFRAU kūrinį.

 


1

freifrau3

freifrau2

amelie-3er-02

 

 

Vokietijoje gaminamų FREIFRAU baldų meistrai laikosi senųjų tradicinių gamybos būdų: naudodami itin kruopščiai atrinktas, patvarias medžiagas, FREIFRAU ne tik pabrėžia įmonės ekologinį sąmoningumą, bet ir užtikrina, kad vėlesnės kartos taip pat galėtų mėgautis būtent FREIFRAU pagamintomis kėdėmis.leya_breit_samt_3

juno_breit_2

leya-armchair_breit_hh_5

 

 

FREIFRAU asortimentas gaminamas tik iš geriausios kokybės medžiagų: danų kompanijos KVADRAT audinių, aukščiausios kokybės odos bei natūralios medienos masyvo, kurių tiekėjai, kaip ir FREIFRAU, yra iš Vokietijos. Dažant odą nenaudojami azodažikliai.

Kiekviena FREIFRAU pagaminta kėdė yra unikali: siūlomos neaprėpiamos galimybės individualizuoti baldus iki mažiausių detalių – nuo rėmo spalvos, kuris gali būti nudažomas bet kuria RAL paletės spalva, iki medžio masyvo ar plieno konstrukcijų, kurios atitiktų jūsų asmeninius pageidavimus, pasirinkimo.

 

FREIFRAU kėdės – ne tik stilingos, jausmingos, elegantiškos, bet ir visuomet funkcionalios.

 

 

leya-barstool_breit_hh-1

leya-lounge-breit_samt

34amelie-armchair-rote-variante2

35

Save

Komentarai (0)

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti *