Geg 06, 2017 Autorius: 4 URBAN SOUL
Įkvėpimui. Kaip atnaujinti ir organizuoti erdvę šiltajam sezonui

Kai sužaliuoja medžių pumpurai ir ilgėja dienos, laikas į savo namų interjerą įpūsti naujų ir gaivių vėjų. Dalijamės keletu paprastų patarimų, kaip atnaujinti ir organizuoti savo erdvę šiltajam sezonui.
Atneškite pavasarį į namus. Įvairių spalvų tulpės, bijūnai, žydinčios vyšnių šakelės tinka visoms namų erdvėms – prieangyje ant lentynos, svetainėje ant kavos staliuko, netgi vonioje. Tai – pats lengviausias ir efektyviausias būdas suteikti namams tą išsiilgtą pavasario jausmą. Žiedus pamerkite į skirtingas vazas, taip sukurdami mažą jų kolekciją.

 

louise_roe_ 4 URBAN SOUL

 

House Doctor. 4 URBAN SOUL

 

Nepirkite visų dekoro detalių vienu apsipirkimu. Pavyzdžiui, pradėkite nuo naujo kilimo ir tuomet ieškokite jį papildančių detalių – naujų užuolaidų karnizų, pagalvėlių, naujų šviestuvų.

 

louise_roe_ 4 URBAN SOUL

 

Linie design kilimas. 4 URBAN SOUL (11)

 

Vienu metu tvarkykite vieną kambarį. Gaivos pojūtį namams visuomet suteikia švara. Užsibrėžkite mažus tikslus, koncentruodamiesi vienoje namų erdvėje, pavyzdžiui, virtuvėje: pradėkite nukraustydami stalo ir stalviršio paviršius, po to sutvarkykite stalčius. Atnaujinkite sienų dekorą (paveikslėlius, paveikslus, užuolaidas) rinkdamiesi šviesias, pozityvumą skatinančias spalvas. Taip pat, papuoškite erdvę jau minėtais kvapniais, vasarą primenančiais žalumynais, gėlėmis ar prieskoninių žolelių vazonėliais.

 

louise_roe_ 4 URBAN SOUL

 

Medinis_apvalus_stalas_InBetween_salone_4_urban_soul_Vilniuje

 

Pasirūpinkite lentynomis žiemos daiktams. Namus atnaujinimas pavasariui tikrai nereiškia, jog atėjo metas atsikratyti visomis šaltojo sezono detalėmis – tiesiog svarbu atrasti vietą, kur jos sulauks kito rudens. Neturintiems palėpės, siūlome naudoti spintas, komodas ir uždaras lentynas.

 

E15_sofa_KERMAN_4URBANSOUL

 

Atnaujinkite ir savo valymo įpročius. Pergalvokite savo skalbimo įpročius – pakeiskite skalbiklio kvapą, džiaustykite skalbinius lauke, atnaujinkite rankšluosčius ir virtuvės tekstilę.

 

Broste_SS17 indai ir stalo įrankiai

 

Broste_SS17 indai ir stalo įrankiai

 

 

Parengta pagal Gotham Magazine.

Komentarai (0)