Bal 22, 2017 Autorius: 4 URBAN SOUL
Įkvėpimui. Kaip namuose sukurti didesnės erdvės iliuziją

Norintiems džiaugtis erdviais namais, dalinamės dešimt patarimų, kaip namuose sukurti didesnės erdvės iliuziją.

 

Daugiafunkciniai baldai. Įsigykite baldus, kurie gali atlikti keletą funkcijų, tokių kaip  banketės – jas galite panaudoti kaip papildomą sėdimą vietą ar netgi kavos staliuką. Visi universalios paskirties baldai yra puikus pasirinkimas nedidelei erdvei.

 

 

Švara. Nepamirškite atsikratyti ilgainiui prisikaupusių, nebereikalingų daiktų ir detalių, kurių šiuo metu nepirktumėte. Švarios, tvarkingos ir neperkrautos erdvės visuomet atrodo didesnės.

 Dėžutės iš marmuro daiktams susidėti

 

 

Veidrodžiai. Greičiausias būdas vizualiai padidinti savo kambarį – panaudoti didelius veidrodžius. Veidrodžiai ne tik atspindės šviesą, bet ir suteiks erdvei aukščio bei gylio įspūdį. Pakabinus veidrodį prie lango, sukursite antrojo lango iliuziją, o jei jį kabinsite už stalo, galite sukurti ir dar vienos, atskiros erdvės įspūdį.

 

 

Natūrali šviesa. Natūrali šviesa kambariui suteikia lengvumo – neuždenkite langų, o jei norisi daugiau privatumo, vietoj sunkių užuolaidų naudokite žaliuzes. Jei vis dėlto norisi užuolaidų, rinkitės šviesias, šiek tiek trumpesnes, lengvų audinių užuolaidas.

 

e15 baldai Lietuvoje salone 4 urban soul

 

 

Spalvų paletė. Knygos, drabužiai bei kiti kambaryje esantys daiktai turėtų būti panašių spalvų paletės – tokiu būdu atrodys tvarkingai surikiuoti ir taip išvengsite potencialios netvarkos.

 Kavos_staliukas Palette_andtradition_4_URBAN_SOUL_Vilnius_kavos_staliukai_su_marmuru

 

Minimalizmas. Neperkraukite lentynų, neeksponuokite nenaudojamų daiktų, taip pat venkite daug skirtingų spalvų. Taip išlaikysite šviesos, lengvumo ir laisvės įspūdį.

 

E15_sofa_KERMAN_4URBANSOUL

 

Lentynos. Knygų lentynos nuo lubų iki grindų vizualiai paaukština lubas, taip pat suteikia daugiau vietos sandėliavimui. Svarbu nepamiršti, jog knygos turi būti sudėliotos tvarkingai ir pagal spalvų paletę.

 

 

Baldai ant kojelių. Baldai su kojelėmis sukuria lengvumo ir erdvės pojūtį, tačiau šis triukas pasiteisins tik tada, jei erdvė po minėtaisiais baldais bus tvarkinga.

 CatchLounge_MoorRug_PaletteTable_CloudSofa_Formakami

 

Skaidrūs paviršiai. Erdvumo įspūdžiui sukurti vietoj medinio stalo paviršiaus ar  nepermatomos vazos rinkitės stiklinius paviršius. Šiuo metu interjero dizaine pastebima skaidrių paviršių tendencija.

 

louise_roe_rankų_darbo_stiklinių_indų_kolekcija_salone_4_urban_soul

 

Apšvietimas. Naudokite keletą šviesos šaltinių, kurie paskirstys ją visame kambaryje. Lengviausias būdas – tvirtinti šviestuvus šalia naktinių staliukų.

 

Brokis Mona sieniniai sviestuvai salone 4 urban soul

 

 

 

Parengta pagal BDC Magazine.

Nuotraukos: 4 URBAN SOUL partnerių archyvo.

Komentarai (0)