Lie 12, 2016 Autorius: 4 URBAN SOUL
Interjeras. „11 Howard“ viešbutis Niujorke

Šiandien žavimės Niujorke esančio viešbučio „11 Howard“ interjeru, kurio bendraautoriai yra danų dizaino studija „Space Copenhagen“, bendradarbiaujanti ir su mūsų salono atstovaujamu gamintoju &tradition.

 

 11 Howard – tai madingame Niujorko Soho rajone įsikūręs prabangus 221 kambario viešbutis, apjungiantis pažangiausius ir socialiai sąmoningus skandinaviško dizaino sprendimus.

 

Nuostabioje vietoje įsikūręs viešbutis yra ne tik puiki vieta pasigrožėti žemutinio Manheteno panorama, bet ir pats yra lankytinas dizaino objektas, aktyviai bendradarbiaujantis su šiuolaikiniais menininkais (tokiais kaip Katie Yang, Dan Attoe, and Hiroshi Sugimoto), vietos verslais bei nepelno siekiančiomis organizacijomis (Global Poverty Project, Conscious Commerce ir kitais).

 

11-howard-terrace-suite-R-r2

 

78572fcc-d217-4a3c-9876-08d8c2f74764

 

11-howard-space-copenhagen-hotel-interior-new-york-city-soho-usa_dezeen_936_23

 

11 Howard vadovaujasi „sąmoningo svetingumo“ koncepcija, kuri atsispindi ir viešbučio aplinkoje: kurdami šį interjerą 11 Howard įkūrėjai „Anda Andrei Design“ sujungė jėgas su danų dizaino studija „Space Copenhagen“.

 

Viešbutis ne tik atrodo skandinaviškai: jame išpildomi ir pagrindiniai skandinaviški idealai – lengvumas, atvirumas, funkcionalumas bei ilgaamžiškumas. Pasitelkdami skandinaviško minimalizmo potėpius, „Space Copenhagen“ 1961 metų statybos pastatą tarsi sukūrė iš naujo.

 

11-howard-corner-studio-R-r

 

11-howard-howard-king-R-4

 

Fotelis FLY CHAIR SC1 (diz. Space Copenhagen, gamint. &tradition).

 

11-howard-howard-king-R-2

 

11-howard-space-copenhagen-hotel-interior-new-york-city-soho-usa_dezeen_936_7

 

11-howard-space-copenhagen-hotel-interior-new-york-city-soho-usa_dezeen_936_15

 

11-howard-howard-king-R-r2

 

Aukštos lubos ir dideli langai, daug natūralios šviesios, marmuro ir žalvario duetas, puošiantis vonios kambarius, bei individualūs meno kūriniai kiekviename numeryje prabrėžia interjero išskirtinumą. Ąžuolinės grindys ir natūralūs bambuko kilimai išryškina interjere naudojamus baldus bei šviestuvus, kuriuos Signe Bindslev Henriksen & Peter Bundgaard Rützou sukūrė specialiai šiam viešbučiui.

 

11-howard-library-lamp-detail-made-by-originals-a-01-x2

 

11-howard-terrace-suite-R-4

 

Marmurinis staliukas FLY TABLE SC5 (diz. Space Copenhagen, gamint. &tradition).

 

11-howard-terrace-suite-R-5

 

11-howard-terrace-suite-R-6

 

11-howard-terrace-suite-R-7

 

via design hotels.

Save

Komentarai (0)