Rgp 04, 2016 Autorius: 4 URBAN SOUL
Iš arčiau. Prostoria „Polygon“

Kviečiame susipažinti su Kroatijos gamintojo prostoria baldų linija „Polygon“.

 

Įkurta 2010 metais Zagrebe (Kroatija), prostoria pristato funkcionalius, aukštos kokybės ir modernaus dizaino baldus. „Polygon“ baldų linija buvo sukurta tarsi duoklė moderniam dizainui, kai kuklūs objektų parametrai, atitinkantys visus funkcinius parametrus, savo dydžiu neuzurpuoja visos kambario erdvės. Liniją sudaro fotelis su minkšta sėdimąja dalimi bei kavos staliukas.

 

prostoria-polygon-laenestol-boshop-01_1

 

311

 

Ypatingu dizainu pasižymi iš tvirto plieno pagamintos šių baldų kojos: pakitus perspektyvai, trikampiai, kuriuos atrandame žvelgdami į fotelio ir staliuko kojas, transformuojasi į šešiakampius  ir kitas sudėtingas daugiakampių formas.

 

Platus medžiagiškumo ir spalvinių derinių pasririnkimas – plieninės kojelės gali būti dažomos pagal RAL spalvų paletę (7 standartinės spalvos), taip pat gali būti vario, chromo arba juodo chromo spalvos; užvalkalai tekstiliniai arba odiniai; porankiai – šviesaus, natūralaus arba tamsinto ąžuolo), riešutmedžio, uosio.

Staliuko stalviršis – MDF juodos arba baltos spalvos, kojelės dažytos juoda, grafito arba pilkai balta spalva.

 

polygoni_skupna_2

 

polygoni_skupna_1

 

polygoni_skupna_3

 

cms_page_text_photo_491

 

„Polygon“ seriją kūrė „Numen/ForUse“ – 1998 m. įsikūręs Kroatijos ir Austrijos dizainerių kolektyvas, dirbantis scenografijos, pramoninio ir teritorinio projektavimo bei konceptualaus meno laukuose.

 

„ForUse“ dizaineriai dirbo su tokiais gamintojais kaip Cappellini, ClassiCon, Desalto, Interlübke, Magis, MDF Italia, MOROSO ir Zanotta. Bendradarbiaudami su architektūros studijų 3lhd (Kroatija) ir Imarea (Austrija) architektais, „Numen / ForUse“ projektuoja interjerus ir lauko erdvėse.

 

„Numen / ForUse“ yra vieninteliai Kroatijos šiuolaikinio produkto dizaino atstovai, kurių darbai nuolat publikuojami šiuolaikinio dizaino pasaulio leidiniuose, o jų sukurti „Polygon“  linijos baldai – šiuolaikinio dizaino kūriniai, kuriuose juntama ir senųjų dizaino tradicijų filosofija.

 

82

 

polygon e

 

polygon d

 

2.(13)

 

Matt+Blatt+Horizon-Armchair
polygon a1

 

polygon a2

Save

Komentarai (0)

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti *