Gru 01, 2015 AUTHOR: 4 URBAN SOUL
Puošti pradėkite nuo sumanymo

Žurnalas „Namas ir Aš“, 2015 m. lapkritis

Parengė > Žaneta Smailienė

 

Fotografijos > Karlo

 

Šventinio stalo kūrimas prasideda iš anksto apmąsčius, kokį rezultatą norite pasiekti. Norite, kad jūsų stalas atrodytų prabangiai ar kukliai, būtų spalvingas ar dominuotų tik viena dvi spalvos? Tuomet bus lengviau nuspręsti kokius indus, įrankius, taures ir dekoracijas naudoti.

„4 Urban Soul“ savo siūlomą Kalėdų stalą papuošė danų gamintojo „Broste Copenhagen“ kolekcijos „Nordic Sand“ indais ir kolekcijos „Tvis“ aukso spalvos įrankiais bei desertų meistrės Katerinos Buldakovos sukurtų saldumynų spalvas atkartojančiomis tamsiai purpurinėmis žvakėmis.

Pagrindinė taisyklė parenkant stalo akcentus – pastarieji turi būti neaukšti ir ne pernelyg dideli, kad svečiams neužstotų vieniems kitų, netrukdytų kalbėtis, paliktų vietos šventės indams bei vaišėms. Todėl aukštos žvakės parenkamos plonesnės, o tūrinės paprastai statomos gerokai žemiau akių legio.

Balti indai yra puošnūs ir kartu universalūs. Jie puikiai tiks ruošiant tiek klasikinį, tiek pasirinkto motyvo – šiame projekte vyraujančios spalvos yra pilka ir purpurinė – stalą. Rengiant nedidelius šeimos pietus ar desertų vakarienę nebūtina persistengti gausiai naudojant indų, jie gali nebūti puošnūs – svarbiau juos suderinti su kitais stalo elementais išlaikant pagrindinę dekoravimo temą.

Save

Komentarai (0)